Положення конкурсу
Номінації
Прийом робіт завершено

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ

Київський міський відкритий конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій «SMART-IT»

Відповідно до плану роботи Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Центром науково-технічної творчості молоді «СФЕРА» Оболонського району організовано і проведено Київський міський відкритий конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій «SMART-IT»

У конкурсі взяло участь 12 закладів освіти міста Києва, зареєстровано 97 учасників, до фінального туру пройшло 60 учасників:

– Центр науково-технічної творчості молоді «Сфера» Оболонського району;

– Навчально-виховний комплекс допрофесійної підготовки та технічної творчості молоді Солом’янського району;

– Київський Палац дітей та юнацтва;

– Станція юних техніків – Центр науково-технічної творчості молоді міста Києва;

– Центр позашкільної роботи Святошинського району;

– Центр технічної творчості та професійної орієнтації шкільної молоді Дарницького району;

– Центр технічної творчості «Юність» Солом’янського району;

– Технічний ліцей НТУУ «КПІ» Солом’янського району;

– ПЛ НТУУ «КПІ» Подільського району;

– ПЛ НТУУ «КПІ» Солом’янського району;

– СЗШ № 52 Солом’янського району;

– КІК ЦНТУ Кіровського району Дніпропетровської області

До організації та проведення олімпіади з програмування долучилися студенти інженерно-педагогічного факультету Національного педагогічного університету імені М. П.Драгоманова.

Учасники конкурсу, які посіли призові місця в особистій першості, нагороджені дипломами ЦНТТМ «Сфера» та цінними подарунками Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації.

Команди – переможці, які посіли призові місця нагороджені дипломами Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

1 місце – Центр позашкільної роботи Святошинського району;

2 місце – Центр науково- технічної творчості молоді «Сфера» Оболонського району;

3 місце – Центр технічної творчості та професійної орієнтації шкільної молоді Дарницького району.

 

В особистій першості переможцями стали:

 

1.Номінація “Олімпіада з програмування”

молодша вікова група

1 місце – Дуб Іван Олександрович, Центр ТТМ Дарницького району

2 місце – Єсаф’єв Євгеній Олександрович, ЦПР Святошинського району

3 місце – Скиба Максим Юрійович, ЦПР Святошинського району

 

старша вікова група

1 місце – Мосійчук Юлія Олександрівна, ЦПР Святошинського району

2 місце – Воробйов Георгій Ігорович, ТЛ НТУУ “КПІ” Солом’янського району

3 місце – Шевляков Андрій Олексійович, Технічний ліцей НТУУ “КПІ” Солом’янського району

 

2. Номінація “Статична 2D-графіка”

1 місце – Гай-Нижник Дзвенислава Павлівна, Центр позашкільної роботи Святошинського району “Північне сяйво”

2 місце – Боднар Ольга Володимирівна, ЦНТТМ “Сфера” Оболонського району

3 місце – Демченко Андрій Сергійович, ЦПР Святошинського району

 

1 місце – Кубрак Катерина Георгіївна, ЦНТТМ “Сфера” Оболонського району

2 місце – Грабелюк Руслан Андрійович, ЦПР Святошинського району

3 місце – Шумейко Маргарита Сергіївна, ЦНТТМ “Сфера” Оболонського району

 

3. Номінація “2D-анімація”

1 місце – Лопата Роман Юрійович, ЦПР Святошинського району

2 місце – Боднар Ольга Володимирівна, ЦНТТМ “Сфера” Оболонського району

3 місце – Мельник Олег Євгенович, ЦПР Святошинського району

 

1 місце – Кубрак Катерина Георгіївна, ЦНТТМ “Сфера” Оболонського району

2 місце – Бабак Ірина Дмитрівна, ЦПР Святошинського району

3 місце – Афанасенко Валерія Андріївна, КПДЮ Печерського району

 

4. Номінація “Статична 3D-графіка”

1 місце – Хрипун Альона Максимівна, Політехнічний ліцей НТУУ “КПІ” Солом’янського району

2 місце – Маторин Михаил Михайлович, ЦНТТМ “Сфера” Оболонського району

3 місце – Буценко Андрій Антонович, ЦНТТМ “Сфера” Оболонського району

 

1 місце – Чілочі Данііл Владиславович, спеціалізована школа 52 Солом’янського району

2 місце – Пономаренко Григорій Григорович, спеціалізована школа №52 Солом’янського району

3 місце – Старіковський Максим Володимирович, Політехнічний ліцей НТУУ “КПІ” Солом’янського району

 

5. Номінація “Відеозйомка та монтаж”

1 місце – Ставицький Ілля Олександрович, ЦНТТМ «Сфера» Оболонського району

 

 

6. Номінація “Комп’ютерна гра”

1 місце – Стецюк Мирослав Ігорович, ТЛ НТУУ «КПІ» Солом’янського району

3 місце – Діденко Діана Віталіївна, ЦНТТМ «Сфера» Оболонського району

 

7. Номінація “Веб-дизайн”

1 місце – Будкевич Володимир Ігорович, Технічний ліцей НТУУ “КПІ” Солом’янського району

2 місце – Криволапов Гліб Ярославович, ЦНТТМ “Сфера” Оболонського району

3 місце – Шашенко Данило Олексійович, Технічний ліцей НТУУ “КПІ” Солом’янського району

 

1 місце – Осіпов Нікіта Олександрович, Центр ТТМ Дарницького району

2 місце – Резниченко Олександр Олександрович, КІК ЦНТУ Кіровського району

3 місце – Караман Ілля Віталійович, Центр технічної творчості та професійної орієнтації шкільної молоді Дарницького району

 

8. Номінація “Програмна розробка”

2 місце – Калічак Юрій Ігорович, Центр технічної творчості та професійної орієнтації шкільної молоді Дарницького району

 

 

9. Номінація “Апаратно-програмна розробка”

1 місце – Юрченко Тарас Олегович, Центр Технічної Творчості Молоді Дарницького району

2 місце – Винявський Родіон Олегович, Центр Технічної Творчості Молоді Дарницького району